Endodoncja

Endodoncja - nowoczesne leczenie kanałowe na jednej wizycie - Kanały wypełniane są za pomocą nowoczesnego systemu B oraz obtury III generacji, co gwarantuje przy dobrym opracowaniu wypełnienie nawet bocznych oraz dodatkowych kanałów.

Leczenie kanałowe wykonujemy w koferdamie, który izoluje pole zabiegowe od bakterii jamy ustnej.

Leczenie kanałowe obejmuje całkowite udrożnienie, opracowanie i wypełnienie kanałów korzeniowych w zębie.

Obecnie do tego typu leczenia używamy nowoczesnych maszynowych urządzeń oraz mikroskopu. Mikroskop w stomatologii ma dwa główne cele: powiększenie pola operacyjnego (od 4 do 25 razy) oraz jego mocne oświetlenie.

Dzięki niemu możemy uratować ząb, który wcześniej był przeznaczony do usunięcia. Aby prawidłowo leczyć, stomatolog musi dobrze widzieć pole zabiegowe, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu mikroskopu.

Powiększenie pola zabiegowego to gwarancja dokładności i precyzji pracy lekarza. Leczenie kanałowe zęba to skomplikowany zabieg, przede wszystkim ze względu na bardzo małe rozmiary kanałów korzeniowych, których „gołym okiem” nie widać.

Dzięki mikroskopowi możemy znaleźć i prawidłowo opracować te kanały, które wcześniej były niewidoczne.

Jeśli nie leczymy „po omacku”, to leczenie w większości przypadków kończy się sukcesem.

Gabinet

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się przy ulicy Literackiej 19 w Warszawie. Jest to dzielnica Bielany.

Dzięki klimatyzacji pacjenci i lekarze czują się u nas komfortowo, gdyż utrzymujemy idealną temperaturę pomieszczeń. Oprócz nowocześnie wyposażonych sal zabiegowych, posiadamy wygodną poczekalnię i kącik dla dzieci... Na poniższych zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda leczenie w naszej klinice.

Nagroda za rok 2013

Nasi partnerzy

Kontakt

Korzystając z poniższych danych kontaktowych, mogą Państwo umówić się na wizytę w naszej klinice w Warszawie. Najmłodsi Pacjenci mogą skorzystać z u nas z pomocy stomatologów dziecięcych.

W naszym gabinecie na warszawskich Bielanach czeka na Państwa zespół doświadczonych stomatologów, chirurgów i ortodontów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji