Nasz personel

Zofia Starzyńska - lekarz stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku. Jest lekarzem z pierwszym stopniem specjalizacji ze stomatologii ogólnej. Od ponad dwudziestu lat prowadzi indywidualną praktykę stomatologiczną, specjalizując się przede wszystkim w stomatologii estetycznej, protetyce i endodoncji. Swoją wiedzę i umiejętności doskonali podczas licznych kursów specjalistycznych, również międzynarodowych. Uczestniczyła m.in. w szkoleniach CEDE z zakresu endodoncji i protetyki podczas Zjazdu Zespołów Stomatologicznych w Łodzi oraz w kursie poświęconym nowoczesnym systemom odbudowy zębów Cercon Smart Ceramic. Absolwentka szkoleń prowadzonych przez największe światowe sławy - m.in. przez prof. dr. Matthiasa Kerna i dr. Martina Grotena podczas Międzynarodowego Seminarium Quintessenz. Jej zasługą jest wprowadzenie systemu ISO PN-EN ISO 9001:2001 w gabinecie UNI-DENT w roku 2007. Wieloletni członek Stowarzyszenia Polskich Lekarzy Dentystów (SPLD).

Marcin Łyżwa - lekarz stomatolog

Ukończył Uniwersytet Komenskiego w Bratysławie, jako stypendysta Akademii Medycznej w Łodzi. Swoją wiedzę doskonalił też podczas rocznego pobytu w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Absolwent kursów organizowanych przez SPLS (Stowarzyszenie Polskich Lekarzy Stomatologów) PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne) w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej. Czynny uczestnik szkoleń z zakresu implantologii organizowanych m.in. przez OSIS (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej), członek PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne). W naszym gabinecie specjalizuje się w pracach protetycznych i zabiegach chirurgicznych, w tym najnowocześniejszych zabiegach np. sterowanej regeneracji kości u pacjentów z jej zanikiem.

Gabinet

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się przy ulicy Literackiej 19 w Warszawie. Jest to dzielnica Bielany.

Dzięki klimatyzacji pacjenci i lekarze czują się u nas komfortowo, gdyż utrzymujemy idealną temperaturę pomieszczeń. Oprócz nowocześnie wyposażonych sal zabiegowych, posiadamy wygodną poczekalnię i kącik dla dzieci... Na poniższych zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda leczenie w naszej klinice.

Nagroda za rok 2013

Nasi partnerzy

Kontakt

Korzystając z poniższych danych kontaktowych, mogą Państwo umówić się na wizytę w naszej klinice w Warszawie. Najmłodsi Pacjenci mogą skorzystać z u nas z pomocy stomatologów dziecięcych.

W naszym gabinecie na warszawskich Bielanach czeka na Państwa zespół doświadczonych stomatologów, chirurgów i ortodontów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji