Nasze dyplomy

Stomatologia UNI-DENT – dyplomy i certyfikaty

Nasi stomatolodzy to znakomicie wykształceni i doświadczeni specjaliści, którzy cały czas dbają o rozwój swoich kompetencji. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z dyplomami i certyfikatami naszych dentystów i ortodontów. Dzięki zespołowi doskonale przygotowanych do pracy stomatologów możemy Państwu zapewnić kompleksową opiekę oraz pełen komfort i bezpieczeństwo w czasie zabiegów. 

Zofia Starzyńska

Marcin Łyżwa

Gabinet

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się przy ulicy Literackiej 19 w Warszawie. Jest to dzielnica Bielany.

Dzięki klimatyzacji pacjenci i lekarze czują się u nas komfortowo, gdyż utrzymujemy idealną temperaturę pomieszczeń. Oprócz nowocześnie wyposażonych sal zabiegowych, posiadamy wygodną poczekalnię i kącik dla dzieci... Na poniższych zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda leczenie w naszej klinice.

Nagroda za rok 2013

Nasi partnerzy

Kontakt

Korzystając z poniższych danych kontaktowych, mogą Państwo umówić się na wizytę w naszej klinice w Warszawie. Najmłodsi Pacjenci mogą skorzystać z u nas z pomocy stomatologów dziecięcych.

W naszym gabinecie na warszawskich Bielanach czeka na Państwa zespół doświadczonych stomatologów, chirurgów i ortodontów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji