Chirurgia

Oferta naszego Centrum Stomatologii na Bielanach obejmuje również zabiegi chirurgiczne. Mogą Państwo liczyć na pomoc chirurgów stomatologów w zakresie:

- usuwania zębów

- zabiegi dłutowania zatrzymanych ósemek

- zabiegów resekcji

- implantów stomatologicznych

- regeneracji kości. 

Nasze doskonale wyposażone i nowocześnie urządzone gabinety stomatologiczne zapewniają kompleksową opiekę doświadczonych specjalistów. Dzięki takim zabiegom jak regeneracja kości czy wstawienie implantów Pacjenci naszej kliniki mogą znów cieszyć się komfortem wygodnego gryzienia. Nie zapominamy również o walorach estetycznych oferowanych rozwiązań. 

Gabinet

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się przy ulicy Literackiej 19 w Warszawie. Jest to dzielnica Bielany.

Dzięki klimatyzacji pacjenci i lekarze czują się u nas komfortowo, gdyż utrzymujemy idealną temperaturę pomieszczeń. Oprócz nowocześnie wyposażonych sal zabiegowych, posiadamy wygodną poczekalnię i kącik dla dzieci... Na poniższych zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda leczenie w naszej klinice.

Nagroda za rok 2013

Nasi partnerzy

Kontakt

Korzystając z poniższych danych kontaktowych, mogą Państwo umówić się na wizytę w naszej klinice w Warszawie. Najmłodsi Pacjenci mogą skorzystać z u nas z pomocy stomatologów dziecięcych.

W naszym gabinecie na warszawskich Bielanach czeka na Państwa zespół doświadczonych stomatologów, chirurgów i ortodontów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji