Ortodoncja

Proste zęby, piękny uśmiech - wszystko w zakresie Twoich możliwości.

Przed

Po

Przed

Po

Leczymy pacjentów w każdym wieku, zarówno dzieci jak i dorosłych.

U najmłodszych pacjentów przy wczesnym wykryciu wad szkieletowych wpływamy na kierunek wzrostu, żeby zmniejszyć prawdopodobieństwo operacji w przyszłości (stomatologia dziecięca).

Pacjentom dorosłym poprawiamy estetykę uśmiechu poprzez prostowanie nieprawidłowo ustawionych zębów.

Prowadzimy również leczenie interdyscyplinarne, przygotowujące do poprawnie wykonanych prac protetycznych (np. mostów), przygotowujące do implantów stomatologicznych.

Ortodonci z gabinetu UNI-DENT pomagają pacjentom z chorobami przyzębia. Oferujemy aparaty stałe i zdejmowane.

W asortymencie aparatów stałych posiadamy aparaty metalowe, estetyczne i samoligaturujące. Aparaty zdejmowane wykonujemy w wybranej przez pacjenta kolorystyce.

 

Gabinet

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się przy ulicy Literackiej 19 w Warszawie. Jest to dzielnica Bielany.

Dzięki klimatyzacji pacjenci i lekarze czują się u nas komfortowo, gdyż utrzymujemy idealną temperaturę pomieszczeń. Oprócz nowocześnie wyposażonych sal zabiegowych, posiadamy wygodną poczekalnię i kącik dla dzieci... Na poniższych zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda leczenie w naszej klinice.

Nagroda za rok 2013

Nasi partnerzy

Kontakt

Korzystając z poniższych danych kontaktowych, mogą Państwo umówić się na wizytę w naszej klinice w Warszawie. Najmłodsi Pacjenci mogą skorzystać z u nas z pomocy stomatologów dziecięcych.

W naszym gabinecie na warszawskich Bielanach czeka na Państwa zespół doświadczonych stomatologów, chirurgów i ortodontów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji