Protetyka

Nasi dentyści poradzą sobie z każdym problemem protetycznym. Wykonujemy protezy, mosty, korony, licówki i inne rodzaje uzupełnień protetycznych. Chętnie doradzimy Państwu, czym najlepiej zastąpić brakujący ząb lub większe ubytki w jamie ustnej. Mogą mieć Państwo pewność, że specjaliści z naszego Centrum Stomatologii w Warszawie podejdą ze zrozumieniem do wszelkich Waszych pytań i wątpliwości i wspólnie wybierzecie najlepszą metodę z oferty usług protetycznych UNI-DENT. 

Protetyka

- wszystkie rodzaje protez

Gabinet

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się przy ulicy Literackiej 19 w Warszawie. Jest to dzielnica Bielany.

Dzięki klimatyzacji pacjenci i lekarze czują się u nas komfortowo, gdyż utrzymujemy idealną temperaturę pomieszczeń. Oprócz nowocześnie wyposażonych sal zabiegowych, posiadamy wygodną poczekalnię i kącik dla dzieci... Na poniższych zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda leczenie w naszej klinice.

Nagroda za rok 2013

Nasi partnerzy

Kontakt

Korzystając z poniższych danych kontaktowych, mogą Państwo umówić się na wizytę w naszej klinice w Warszawie. Najmłodsi Pacjenci mogą skorzystać z u nas z pomocy stomatologów dziecięcych.

W naszym gabinecie na warszawskich Bielanach czeka na Państwa zespół doświadczonych stomatologów, chirurgów i ortodontów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji