Rentgen

Diagnostyka radiologiczna


- Pantomogram - to specjalistyczny aparat RTG służący do wykonywania przeglądowych zdjęć stomatologicznych, tzw. pantomogramów. Są to zdjęcia prezentujące ogólny stan wszystkich zębów oraz kości i stawów przyległych do uzębienia, a także częściowo zatok szczękowych. W Centrum Stomatologii UNI-DENT dysponujemy najnowocześniejszym pantomogramem cyfrowym, dzięki czemu wykonanie zdjęcia trwa 10 sekund, a dawka promieniowania jest ograniczona do minimum. Wykonanie pantomogramu zalecane jest przed rozpoczęciem leczenia u każdego pacjenta. 

- Radiowizjografia - to najnowocześniejsza technika wykonywania cyfrowych zdjęć zębów. Użycie najnowocześniejszego sprzętu pozwala na zmniejszenie dawki promieniowania RTG o 90% w porównaniu ze zdjęciami z aparatu analogowego, dzięki czemu jest to metoda znacznie bezpieczniejsza dla pacjenta i lekarza. Podczas wykonywania zdjęcia pacjent nie musi przechodzić do innego pomieszczenia, nie musi nawet wstawać z fotela. Wykonanie zdjęcia jest bardzo szybkie – obraz w doskonałej rozdzielczości jest natychmiast widoczny na ekranie komputera. Pozwala to lekarzowi na ewentualne dokonanie pomiarów czy poddanie zdjęcia obróbce, np. na powiększenie interesującego go fragmentu zdjęcia, a zatem na szybką i skuteczną diagnozę. 

Gabinet

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się przy ulicy Wolumen 18 w Warszawie. Jest to dzielnica Bielany.

Dzięki klimatyzacji pacjenci i lekarze czują się u nas komfortowo, gdyż utrzymujemy idealną temperaturę pomieszczeń. Oprócz nowocześnie wyposażonych sal zabiegowych, posiadamy wygodną poczekalnię i kącik dla dzieci... Na poniższych zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda leczenie w naszej klinice.

Nagroda za rok 2013

Nasi partnerzy

Kontakt

Korzystając z poniższych danych kontaktowych, mogą Państwo umówić się na wizytę w naszej klinice w Warszawie. Najmłodsi Pacjenci mogą skorzystać z u nas z pomocy stomatologów dziecięcych.

W naszym gabinecie na warszawskich Bielanach czeka na Państwa zespół doświadczonych stomatologów, chirurgów i ortodontów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji