Promocje w UNI-DENT

Oferujemy Państwu wybielanie zębów w atrakcyjnych cenach.

Wybielanie nakładkowe wykonuje pacjent sam w domu za pomocą zrobionych i dokładnie dopasowanych nakładek przy pomocy preparatu Nite White ACP przez okres 7-10 dni.

Wybielanie lampą odbywa się na jednej wizycie w gabinecie stomatologicznym za pomocą preparatu Beyond. Efekt wybielania jest natychmiastowy.

Oba sposoby są bardzo bezpieczne, nie niszczą warstwy szkliwa zęba. Jedyny skutek uboczny to niekiedy występująca nadwrażliwość zębów, która znika zaraz po skończeniu procesu wybielania.

Zapraszamy do obejrzenia efektów wybielania na podstronie Oferta/stomatologia estetyczna.

Gabinet

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się przy ulicy Literackiej 19 w Warszawie. Jest to dzielnica Bielany.

Dzięki klimatyzacji pacjenci i lekarze czują się u nas komfortowo, gdyż utrzymujemy idealną temperaturę pomieszczeń. Oprócz nowocześnie wyposażonych sal zabiegowych, posiadamy wygodną poczekalnię i kącik dla dzieci... Na poniższych zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda leczenie w naszej klinice.

Nagroda za rok 2013

Nasi partnerzy

Kontakt

Korzystając z poniższych danych kontaktowych, mogą Państwo umówić się na wizytę w naszej klinice w Warszawie. Najmłodsi Pacjenci mogą skorzystać z u nas z pomocy stomatologów dziecięcych.

W naszym gabinecie na warszawskich Bielanach czeka na Państwa zespół doświadczonych stomatologów, chirurgów i ortodontów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji